Agata Strzelichowski

Dyrektor

Związana ze szkołą od pięciu lat. W ubiegłych latach udzielała się w komitecie rodzicielskim, jako nauczyciel zastępczy i skarbnik. Posiada przygotowanie pedagogiczne i uprawnienia do wykonywania zawodu nauczycielskiego uzyskane na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Germanistyki oraz doświadczenie w nauczaniu języka obcego zdobyte w państwowej szkole stopnia podstawowego i licealnego w Warszawie oraz w prywatnych ośrodkach nauczania języków obcych w Polsce. W Stanach Zjednoczonych ukończyła studia ekonomiczne na Columbia University oraz studia MBA z zakresu zarządzania i finansów w New York University. Na potrzeby szkoły odbyła szkolenie Virtus dla wolontariuszy i osób przebywających z dziećmi oraz ukończyła kursy z zakresu nauczania dzieci polonijnych języka polskiego i wiedzy o Polsce oraz zarządzania społeczną szkołą polonijną w Polonijnym Centrum Nauczycielskim Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą (ORPEG) oraz w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”.

Anna Pogorzelska

Skarbnik

Związana z naszą szkołą od 2018 roku i od początku aktywnie angażowała się w pracę szkoły jako rodzic klasowy, służyła pomocą w przedsięwzięciach szkolnych oraz podejmowała wiele nowych inicjatyw szkoły. Posiada wyższe wykształcenie w dziedzinie rachunkowości uzyskane w State University of New York w Old Westbury oraz długoletnie doświadczenie w renomowanych firmach z zakresu zarządzania i administracji podatkowej, kompleksowej obsługi księgowości oraz sprawozdawczości do jednostek stanowych i federalnych.

Parafia Sw. Jacka