Z uwagi na zainteresowanie planujemy zorganizować szkolenie udzielania pierwszej pomocy (CPR & First Aid + AED) dla nauczycieli i rodziców w pierwsza sobotę lutego (1 luty) o godzinie 13. Szkolenie trwa 2-3 godziny i pozwoli na uzyskanie certyfikatu ważnego na 2 lata. Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób. Planowany koszt szkolenia na osobę jest $40, który jest przynajmniej 50% taniej niż w innych ośrodkach które prowadzą podobne zajęcia. Szkolenie może być prowadzone w języku polskim lub angielskim. W razie zainteresowania wśród rodziców, szkoła mogłaby rozważyć zapewnienie opieki nad dziećmi po zakończeniu lekcji w sobotę aby rodzice mogli zostać na szkoleniu. Koszty opieki oraz potencjalnego posiłku dla dzieci byłyby rozłożone na uczestniczące rodziny. Prosimy o zapisy na szkolenie poprzez link poniżej. 

***

We are planning CPR and First Aid + AED training at our school on the first Saturday in February at 1pm. The training will take 2-3 hours. Participants will receive a certificate valid for 2 years. Number of participants is limited to 20. The cost of the training is expected to be $40, which is at least half the price offered by other organizations for the same training. The training can be done in Polish or in English depending on the demand. Our school can also consider offering child care after 1pm to allow parents to participate in the training if there is interest. Cost of childcare and lunch for children would be divided among participating families. Please sign up for the training through the link below. 

Click to View Volunteer Opportunities on SignUp.com

Polska Szkoła Dokształcająca

im. Ignacego Paderewskiego

319 Cedar Swamp Rd.

Glen Head, NY 11545

 

Dyrektor Szkoły:  Agata Strzelichowski

E-mail:  info@polskaszkolaglenhead.org

Tel:  516-399-0565

https://www.facebook.com/psglenhead

 

Parafia Św. Jacka

www.churchsthyacinth.com