Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz nagrań z naszych szkolnych Jasełek 2019!

Serdecznie dziękujemy Pani Róży Siedleckiej - Mamie ucznia w naszej najmłodszej klasie oraz właścicielce profesjonalnej firmy fotograficznej RS Photography – za wykonanie pięknych zdjęć oraz za uwiecznienie naszego przedstawienia w postaci wspaniałych nagrań, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy! Mamy nadzieję, że nasze szkolne Jasełka pozwolą wprowadzić Państwa w świąteczny nastrój.

Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!