Obchody Święta Dziękczynienia (Thanksgiving) w naszej szkole były w tym roku wyjątkowo kreatywne oraz skłaniające do refleksji. Cała nasza szkolna społeczność wzięła udział w tym przedsięwzięciu zainicjowanym przez naszą najstarszą klasę. Nauczycielka klasy 7, Pani mgr Daria Mularczuk, oraz uczennice tej klasy zrobiły dla naszej szkoły ogromną niespodziankę w postaci własnoręcznie wykonanego dostojnego indyka z życzeniami świątecznymi. Wachlarz piór indyka był poświęcony na wyrazy wdzięczności naszych uczniów, w których znalazły się podziękowania za polską szkołę, rodzinę, dom, zdrowie, jedzenie oraz wiele innych ważnych aspektów w ich życiu. Ta piękna inicjatywa została bezzwłocznie podchwycona przez pozostałych uczniów szkoły, którzy z niecierpliwością dopisywali swoje słowa wdzięczności. Rodzice i nauczyciele również pozostawili swoje słowa wdzięczności na brzuchu dostojnego indyka aby okazać podziękowanie z okazji Amerykańskiego Święta Dziękczynienia. Ta piękna inicjatywa pokazuje oryginalne pomysły naszej kadry nauczycielskiej, duży entuzjazm naszych uczniów oraz wspaniałą wspólnotę naszej szkoły. Jesteśmy wdzięczni za to, że tworzycie z nami taką wspaniałą polską szkołę.

Życzymy Wszystkim spokojnych Świąt Dziękczynienia w gronie rodziny i przyjaciół.

Happy Thanksgiving!