Wiadomości  · 26. June 2019
Kalendarzowe lato już się rozpoczęło i w szkołach też już wakacje. Lato z dobrą polską książką jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym, szczególnie dla dzieci uczących się języka polskiego. W załączonym artykule znajdują się ciekawe propozycje książek dla dzieci na każdy wiek. Nasza szkolna biblioteka ma również duży zasób książek, które chętnie udostępnimy zainteresowanym rodzicom i dzieciom.

Wiadomości  · 16. December 2018

06. November 2018
27 października w naszej szkole odbyła się sesja zdjęciowa w magicznej scenerii Świąt Boźego Narodzenia, bo święta tuż, tuż...Serdeczne podziękowania dla Pani Róży Siedlecki - RS Photography za wykonanie pięknych fotografii oraz rodzinom, które wsparły tę akcję.

Wiadomości  · 27. October 2018
Lekcje języka polskiego w tą sobotę były urozmaicone przez zabawę przebierańców, kreatywne jesienne projekty z dyniami, oraz poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców, którym dziękujemy serdecznie. Również dziękujemy RS Photography za wykonanie wspaniałych zdjęci. Pozdrawiamy.

Wiadomości  · 20. October 2018
Dzień dwujęzyczności 2018 nasza szkola świętuje nie tylko ciekawymi projektami ale również śpiewem. Pozdrawiamy serdecznie. All the best from Glen Head, NY USA!

Wiadomości  · 07. October 2018
81st Annual Pulaski Day Parade in NYC 2018!

Wiadomości  · 15. September 2018
W ostatnią sobote w naszej Polskiej Szkole dzieci w przedzszkolu uczyły się języka Polskiego za pomocą popularnych piosenek i zabaw ruchowych w szkonej sali gimnastycznej.

Wiadomości  · 15. September 2018
Msza z udziałem nauczycieli, uczniów i rodziców na początku nowego roku szkolnego we wrześniu to tradycja w Glen Head, NY. (czytaj dalej...)

Wiadomości  · 08. September 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Ignacego Paderewskiego. Dziękujemy naszym uczniom i rodzicom za liczne przybycie.

Wiadomości  · 01. September 2018
Pamiętamy wydarzenia 1 września 1939 roku. Hołd i chwala bohaterom. Kliknij, przeczytaj, pamiętaj. (Fot. Stowarzyszenie "Wspólnota Polska")

Show more