Joanna Keczmer

Wykształcenie wyższe magisterskie.

W 2000 roku ukończyła pedagogikę na Wydziale Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy (obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego) i uzyskała tytuł magistra pedagogiki za specjalnością nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym. W ramach studiów podyplomowych zdobyła 27 kredytów na wydziale Edukacji w Queens College w Nowym Jorku. Posiada następujace Certifikaty uprawniające do pracy w szkołach w stanie Nowy Jork: NY State Teaching Certificate, Birth-2 oraz NY State Teaching Certificate, Grades 1-6). Staż pracy w USA: 8 lat pracy w szkołach publicznych nastepujących okręgów szkolnych: Herricks Public Schools.

Locust Valley CSD oraz Oyster Bay-East Norwich CSD na stanowisku zastępcy nauczyciela i asystenta nauczyciela. W naszej szkole od 2001r.

Dyrektor Szkoły:  Joanna Keczmer

E-mail:  psdglenhead@gmail.com