Daria Mularczuk

Wykształcenie wyższe zawodowe - magister.

Ukończyła studia magisterskie w zakresie pedagogiki (specjalność profilaktyka społeczna i resocjalizacja) i otrzymała dyplom honorowy z wyróżnieniem w Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Następnie ukończyła studia magisterskie w zakresie filologii polskiej w specjalizacji nauczycielskiej (specjalność literaturoznawczo-językoznawcza) na Uniwersytecie Warszawskim. Równolegle doskonaliła się na studiach podyplomowych: Polityka i zarządzanie oświatą na Uniwersytecie Warszawskim, Edukacja elementarna (przedszkolna i wczesnoszkolna) z terapią pedagogiczną w Akademii Humanistycznej w Pułtusku oraz Edukacja dla bezpieczeństwa w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Łomży. Staż pracy w Polsce: 8 lat, stopień awansu zawodowego: nauczyciel kontraktowy. W naszej szkole pracuje od 2015 roku.

Dyrektor Szkoły:  Joanna Keczmer

E-mail:  psdglenhead@gmail.com