Poszukujemy nauczyciela języka polskiego do trzygodzinnych zajęć lekcyjnych w klasie 2 szkoły podstawowej oraz do półtoragodzinnych zajęć PNL (Polish as a New Language) odbywających się w soboty o godzinie 10 rano. Mile widziane jest wykształcenie wyższe w języku polskim i doświadczenie w nauczaniu w polskich szkołach oraz referencje. Rok szkolny rozpoczyna się 12 września 2020 i trwa do 22 maja 2021. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez email na info@polskaszkolaglenhead.org lub telefonicznie na numer 516 399 0565. 

 

Polska Szkoła Dokształcająca

im. Ignacego Paderewskiego

319 Cedar Swamp Rd.

Glen Head, NY 11545

 

Dyrektor Szkoły:  Agata Strzelichowski

E-mail:  info@polskaszkolaglenhead.org

Tel:  516-399-0565

https://www.facebook.com/psglenhead

 

Parafia Św. Jacka

www.churchsthyacinth.com


To translate this page from Polish, please launch the site in Chrome web browser. Next, right click anywhere on the page and select translate to [Language].