Joanna Keczmer

Wykształcenie wyższe magisterskie.

W 2000 roku ukończyła pedagogikę na Wydziale Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy (obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego) i uzyskała tytuł magistra pedagogiki za specjalnością nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym. W ramach studiów podyplomowych zdobyła 27 kredytów na wydziale Edukacji w Queens College w Nowym Jorku. Posiada następujace Certifikaty uprawniające do pracy w szkołach w stanie Nowy Jork: NY State Teaching Certificate, Birth-2 oraz NY State Teaching Certificate, Grades 1-6). Staż pracy w USA: 8 lat pracy w szkołach publicznych nastepujących okręgów szkolnych: Herricks Public Schools.  Locust Valley CSD oraz Oyster Bay-East Norwich CSD na stanowisku zastępcy nauczyciela i asystenta nauczyciela. W naszej szkole od 2001r.

Maria Klusek

Wyksztalcenie wyzsze-magister pedagogiki.

Ukończyła Studium Nauczycielskie w Szczytnie, a następnie Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Olsztynie na kierunku nauczanie wczesnoszkolne i uzyskała tytuł magistra pedagogiki. Ukończyła Studia Podyplomowe w Olsztyńskiej Szkole Wyższej o kierunku: praca z uczniem zdolnym oraz Studium Językowe w Olsztyńskiej Szkole Wyższej o kierunku nauczanie języka angielskiego w klasach 1-3. Stopień awansu zawodowego - nauczyciel mianowany.  Staż pracy w Polsce - 16 lat. W naszej szkole uczy od 2002 roku.

Daria Mularczuk

Wykształcenie wyższe zawodowe - magister.

Ukończyła studia magisterskie w zakresie pedagogiki (specjalność profilaktyka społeczna i resocjalizacja) i otrzymała dyplom honorowy z wyróżnieniem w Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Następnie ukończyła studia magisterskie w zakresie filologii polskiej w specjalizacji nauczycielskiej (specjalność literaturoznawczo-językoznawcza) na Uniwersytecie Warszawskim. Równolegle doskonaliła się na studiach podyplomowych: Polityka i zarządzanie oświatą na Uniwersytecie Warszawskim, Edukacja elementarna (przedszkolna i wczesnoszkolna) z terapią pedagogiczną w Akademii Humanistycznej w Pułtusku oraz Edukacja dla bezpieczeństwa w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Łomży. Staż pracy w Polsce: 8 lat, stopień awansu zawodowego: nauczyciel kontraktowy. W naszej szkole pracuje od 2015 roku.

Elżbieta Hinc

Wykształcenie wyższe magisterskie.

W 1991 ukończyła filologię polską na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z tytułem magistra filologii polskiej, specjalność nauczycielska. Ukończyła studia magisterskie w USA w St. Joseph College w 2008 z tytułem Master of Science in Management. W Polsce uzyskała tytuł nauczyciela mianowanego w 1994 roku. Staż pracy w Polsce 4 lata.  W USA uczyła wiele lat w Polskich Szkołach Dokształcających: w latach 1997-2001 w Polskiej Szkole Dokształcającej na Brooklynie i w latach 2002 -2012 w Polskiej Szkole Dokształcającej w Glen Head. Ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów Regents z języka polskiego.

Dyrektor Szkoły:  Joanna Keczmer

E-mail:  psdglenhead@gmail.com