Witamy w Szkole!

Nasza szkoła rozpoczęła nowy rok szkolny 2019/2020 uroczystym przywitaniem naszych uczniów i ich rodziców, przedstawieniem nauczycieli poszczególnych klas i naszego programu na obecny rok szkolny, smacznym poczęstunkiem oraz prezentami dla uczniów i szkoły od naszego sponsora Polish & Slavic Federal Credit Union.

Naszą tradycją na rozpoczęcie roku szkolnego jest poświecenie szkolnych plecaków w Kościele Św. Jacka. W tym roku ta uroczystość była szczególnie niezwykła, bo dzieci przekazywały sobie znak pokoju trzymając się za ręce przy ołtarzu, który otaczały kółkiem w duchu wspólnoty szkolnej.

Na przywitanie roku szkolnego uczniowie naszej szkoły otrzymali specjalne błogosławieństwo podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci z naszej szkoły w programie muzycznym.