Mamy nadzieję, że Państwo i Państwa rodziny pozostają w dalszym ciągu nie dotknięci szybko szerzącym się koronawirusem. Mając na uwadze zalecenia unikania spotkań grupowych, nasza Polska Szkoła sprawnie wprowadziła wirtualne klasy oraz metody nauczania zdalnego poprzez użycie platform audiowizualnych oraz interaktywnego portalu e-learningowego wraz z planem pracy w domu według możliwości w poszczególnych klasach. Wirtualne klasy wprowadzone już w pierwszej połowie Marca 2020 dobrze się sprawdziły z dużym zaangażowaniem naszych uczniów, nauczycieli i rodziców. Dzięki tej inicjatywie, nasza szkoła nie doprowadziła do zawieszenia działalności oraz nauki naszych uczniów. Dziękujemy naszej kadrze za sprawną adaptację metod nauczania do obecnej sytuacji oraz naszym uczniom i ich rodzicom za współpracę oraz entuzjazm. Dziękujemy Centrali Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce za pomoc w adaptacji do nauczania zdalnego poprzez szkolenia oraz udostepnienie platformy ZOOM do prowadzenia wirtualnych klas. Tworzymy razem wspaniałą szkolną społeczność, która znów pokazała że jesteśmy wspólnie gotowi pokonać wszelkie przeciwności. Serdeczne podziękowania i życzenia zdrowia dla wszyskich! 

 

***

 

Wirtualne spotkania dla poszczególnych klas w naszej szkole są podane poniżej.

Wirtualne zajęcia odbywają się w soboty o godzinie 10 rano w dni szkolne według kalendarza szkolnego z wyjątkiem klasy 5, która obecnie odbywa zajęcia w niedziele o godzinie 10 rano. 

 


Aby obejrzeć zdjęcia z wirtualnych zajęć w naszej szkole proszę kliknąć na ikonkę Facebooka w górnym prawym rogu poniższych publikacji z naszej stronie Facebooka. 


Przedszkole & Zerówka - Wirtualne lekcje z najmłodszymi odkrywcami nowych możliwości


Lekcja Języka Polskiego: Głoski, Litery i Prawdziwe Eksponaty = Wirtualna Klasa 1  


Efektywne i ciekawe wirtualne zajęcia lekcyjne Klasy 3


Lekcja Historii w Klasie 5 


Wirtualna szkoła na medal w Klasie 7

Polska Szkoła Dokształcająca

im. Ignacego Paderewskiego

319 Cedar Swamp Rd.

Glen Head, NY 11545

 

Dyrektor Szkoły:  Agata Strzelichowski

E-mail:  info@polskaszkolaglenhead.org

Tel:  516-399-0565

https://www.facebook.com/psglenhead

 

Parafia Św. Jacka

www.churchsthyacinth.com


To translate this page from Polish, please launch the site in Chrome web browser. Next, right click anywhere on the page and select translate to [Language].