W Wielkim Tygodniu nasza szkoła podjęła inicjatywę zebrania życzeń świątecznych i własnoręcznie wykonanych kartek wielkanocnych od uczniów naszej szkoły dla Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek z Polski, które opiekują się 42 osobami starszymi w Huntington, NY.

 

Filmiki z życzeniami i zdjęcia kartek świątecznych zostały zebrane na dysku CD i przekazane z kwiatami od szkoły dla Misji w Huntington w celu wsparcia i otuchy w okresie Świąt Wielkanocnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w szerzeniu życzliwości w tym trudnym okresie.

 

Zdrowych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych życzą uczniowie, kadra pedagogiczna i administracyjna Polskiej Szkoły Dokształcającej im. I. Paderewskiego w Glen Head, NY.

 

 

Aby obejrzeć zdjęcia z wirtualnych zajęć w naszej szkole proszę kliknąć na ikonkę Facebooka w górnym prawym rogu poniższej publikacji z naszej stronie Facebooka (https://www.facebook.com/psglenhead)

Aby obejrzeć zdjęcia i przeczytać post poniższej publikacji proszę kliknąć na ikonkę Facebooka w górnym prawym rogu

Polska Szkoła Dokształcająca

im. Ignacego Paderewskiego

319 Cedar Swamp Rd.

Glen Head, NY 11545

 

Dyrektor Szkoły:  Agata Strzelichowski

E-mail:  info@polskaszkolaglenhead.org

Tel:  516-399-0565

https://www.facebook.com/psglenhead

 

Parafia Św. Jacka

www.churchsthyacinth.com


To translate this page from Polish, please launch the site in Chrome web browser. Next, right click anywhere on the page and select translate to [Language].