Wiadomości  · 16. December 2018

Wiadomości  · 27. October 2018
Lekcje języka polskiego w tą sobotę były urozmaicone przez zabawę przebierańców, kreatywne jesienne projekty z dyniami, oraz poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców, którym dziękujemy serdecznie. Również dziękujemy RS Photography za wykonanie wspaniałych zdjęci. Pozdrawiamy.

Wiadomości  · 20. October 2018
Dzień dwujęzyczności 2018 nasza szkola świętuje nie tylko ciekawymi projektami ale również śpiewem. Pozdrawiamy serdecznie. All the best from Glen Head, NY USA!

Wiadomości  · 07. October 2018
81st Annual Pulaski Day Parade in NYC 2018!

Wiadomości  · 15. September 2018
Msza z udziałem nauczycieli, uczniów i rodziców na początku nowego roku szkolnego we wrześniu to tradycja w Glen Head, NY. (czytaj dalej...)

Wiadomości  · 08. September 2018
Rozpoczęcie roku szkolnego w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Ignacego Paderewskiego. Dziękujemy naszym uczniom i rodzicom za liczne przybycie.